Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionتاکسی نوشت ها Emptyتاکسی نوشت ها

more_horiz
[You must be registered and logged in to see this image.]

نویسنده : ناصر غیاثی
انتشارات : کاروان
100 صفحه

تاکسی نوشت ها مجموعه داستانی از ناصر غیاثی است. ناصر غیاثی از ایرانی های مقیم آلمان هست و ساکن شهر هایدلبرگ می باشد. ناصر غیاثی متولد 1336 خمام از استان گیلان است. وی تاکنون دو مجموعه داستان منتشر کرده و تعدادی کتاب هم از زبان آلمانی به فارسی ترجمه کرده است.
تاکسی نوشت ها را هم میتوان مجموعه داستان به شمار آورد و هم به خاطر پیوسته بودن داستان هایش -اتفاقاتی که میان یک راننده تاکسی و مسافرانش می افتد- یک داستان کلی نامید.(مثل یک رمان) ناصر غیاثی در مقاله ای می نویسد: اگر توانسته باشم در داستان های این کتاب، ضمن سرگرم کردن و برانگیختن حس کنجکاوی خواننده و بعد ارضای آن، برخی از ویژگی فرهنگی آلمانی ها و ایرانی های مقیم آلمان و همزیستی یا تقابل آن را نشان بدهم، به مقصودم از نوشتن تاکسی نوشت ها دست یافته ام.

جمله ای از کتاب:
"نمی شود یکی را دوست داشت، با این وجود اما رفت یک مدتی گم و گور شد؟ نمی شود یکی را دوست داشت و شب و روز با هم نبود؟ نمی شود یکی را دوست داشت و مایملک او نبود؟"

descriptionتاکسی نوشت ها EmptyRe: تاکسی نوشت ها

more_horiz
نویسنده ش چه سوژه ی جالبی پیدا کرده . این نشون میده که ایشان اگه ادامه بدن ، نویسنده ی موفقی خواهند شد ، زیرا که مهم ترین بخش نوشتن برای یه نویسنده ی خوب ، سوژه یابیه و پس از اون چگونگی پرداخته . از شما خانوم یاس سفید ممنونم . اما از اینکه نمی تونم نوشته ها و
کتاب هامو به دلیل بی پولی چاپ کنم واقعا" ناراحتم

more_horiz
آقا سهیل نوشته:
نویسنده ش چه سوژه ی جالبی پیدا کرده . این نشون میده که ایشان اگه ادامه بدن ، نویسنده ی موفقی خواهند شد ، زیرا که مهم ترین بخش نوشتن برای یه نویسنده ی خوب ، سوژه یابیه و پس از اون چگونگی پرداخته . از شما خانوم یاس سفید ممنونم . اما از اینکه نمی تونم نوشته ها و
کتاب هامو به دلیل بی پولی چاپ کنم واقعا" ناراحتم.

خواهش می کنم
با شما موافقم در مورد نویسنده
آقا سهیل هیچوقت نا امید نشید
برای رسیدن به هدف آدم باید شاید از خیلی چیزا بگذره شایدم هر راهی که اونو میتونه به هدفش برسونه تست کنه
ولی بنظر من آدم نباید هیچوقت تسلیم بشه
"خواستن توانستن است."
من همیشه وقتی به بن بست میخورم یا کاری بنظرم مشکل میاد این جمله رو به خودم میگم
با توکل به خدا دلو میزنم به دریا خدا هم کمکم میکنه
انشالا موفق باشید.

more_horiz
از اینکه راهنمایی فرمودید و منو دلداری میدید ، خیلی ممنونم خانوم یاس سفید . 16
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply