Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionاستخوانهای دوست داشتنی lovely bones Emptyاستخوانهای دوست داشتنی lovely bones

more_horiz
تصور شما از بهشت چیه ؟ مسلما هر یک از ما یه تصوری از بهشتی که در تمام ادیان به ما داده اند داریم . اگه می خواهید تصوری که کارگردان برجسته جهان "پیتر جکسون " خالق سه گانه ارباب حلقه ها و کینگ کنگ رو ببینید ، بگردید دنبال فیلم lovely bones .

خدا رو شکر که با توجه به دزدیهای جدید در عرصه بین المللی این فیلم که نمایش اون تازه در آمریکا و جهان شروع شده ، با کیفیتی باور نکردنی به دست ما
جهان سومی ها رسیده . فیلم دزدی خارجی، فکر کنم دیدنش حلال باشه و اگه هم مشکل شرعی بابت کپی رایت داشت گردن وزارت ارشاد خودمون . بگذریم از فیلم بگم که این فیلم یکی از برترینهایی میتونه که شما تابحال دیدید.

داستان فیلم اگه خیلی خلاصه بگم : داستان قتل دختری ۱۴ ساله ست که توسط یک قاتل زنجیره ای که در همسایگی خانواده این دختر ساکنه و قضیه از زبان همین دختر مقتول روایت میشه . چیزی که باعث میشه این فیلم برجسته بشه تصاویر خیلی خیلی زیبای اون که با توجه به پیشرفت دنیای دیجیتال بهشتی رو به ما نشون میده که حتی ما هم در خیال نمی تونیم اون رو تصور کنیم . این تصاویر از بهشت اینقدر زیباست که شما داستان اولیه اون یعنی قتل های سیاه رو تقریبا فراموش میکنی . با خودم فکر میکردم خدا کنه این بهشتی که پیتر جکسون خلق کرده واقعیت داشته باشه و دنبال اعتقادی میگشتم که سرانجام انسانها به این بهشت ختم بشه . دختر فیلم در انتها آرزوی زندگی زیبا برای همه داره و من آرزوی کشته شدن برای رسیدن به این بهشت .

من که بشخصه در زمان دیدن این فیلم تمامی افکار مخدوش این زندگی خوشه ای رو فراموش کرده بودم . نمی دونم چقدر پیگیر تماشای سینمای جهان هستید ولی توصیه میکنم این فیلم رو با کیفیت عالی ببینید و اگه با کیفیت پایین دستتون رسید ، عاجزانه خواهش میکنم اون رو نبینید

[You must be registered and logged in to see this image.]

descriptionاستخوانهای دوست داشتنی lovely bones EmptyRe: استخوانهای دوست داشتنی lovely bones

more_horiz
واقعا خیلی عکس رویایی ایه 12
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply