Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionلیوان خالی ... ! Emptyلیوان خالی ... !

more_horiz
هرچه خواستم از خود ننویسم نشد ، که نشد... همه اش خدیث نفس بود و بقیه اش ، باور کنید که ، هیچ ، بی چیز و دست خالی هستیم !!!
به شما بر نخورد !!! با خودم بودم ...
جمله زیبایی را در پست " عکس شهدا " از مطالب وبلاگم نقل کردم و در ادامه واگویه و چشم غره ای به خودم رفتم که عکس شهدا عمل نکنیم !!!!

ولی چه شد ، باز همان هستیم که بودیم و گاهی هم بدتر هم می شویم و به روی خود هم نمی آوریم ...
گناه و بد قولی به شهدا و بد عهدی ، برایمان عادی و ساری شده است ...
به یادواره و مراسم تجلیل از شهدا می رویم اشکی از جدایی گذشتمان و از سر ناچاری می ریزیم ، و به خود و خدای شهدا قول می دهیم که خوب خواهیم شد ، ولی چند روز بعد بنده شیطان رجیم می شویم و فراموشی کار خودش را می کند ...
هفته دفاع مقدس فرصت خوبی است برای آدم شدن و خوب فکر کردن و خلوت با خدای شهدای شلمچه ، فکه و طلائیه و یا بهتر بگویم بدنهای های بی سر و پای ، شهدای دانشجوی هویزه و پا برهنگان لبیک گوی حضرت آقا روح الله در جزیزه مجنون !!!
همش فکر می کنم چرا ما اینچنین به شهدا بی وفا شدیم و فقط در گذر ایام سال به شهدا و عکس شهدا رجوع می کنیم و مابقی سال را در اسارت پیله شهر و شهروندی و همجواری با بچه های شیطان هستیم و کک مان هم نمی گزد ...
چرا !!!
باورکنید که ما به شهدا مدیون و بدهکاریم !!!
بوی تعفن فضای فرهنگی ، شهرمان را از عطر خوش یا حسین و یا زهراء خالی کرده است ...
راست می گوید دیگر لیوان معرفت و احساس مان خالی و خالی تر است و ما فقط لیوان خالی را می بینم و دیگر هیچ !!!
باز اشک به کمک مان می آید و ما را از نوشتن باز می دارد ....
[You must be registered and logged in to see this link.]

descriptionلیوان خالی ... ! EmptyRe: لیوان خالی ... !

more_horiz
amir215 wrote:

بوی تعفن فضای فرهنگی ، شهرمان را از عطر خوش یا حسین و یا زهراء خالی کرده است ...
راست می گوید دیگر لیوان معرفت و احساس مان خالی و خالی تر است و ما فقط لیوان خالی را می بینم و دیگر هیچ !!!
باز اشک به کمک مان می آید و ما را از نوشتن باز می دارد ....

24
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply