Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionاگه بهت بگن فقط 24 ساعت فرصت برای زندگی داری چیکار میکنی ؟ Emptyاگه بهت بگن فقط 24 ساعت فرصت برای زندگی داری چیکار میکنی ؟

more_horiz
سلام حال بگید اگه فقط و فقط 24 ساعت فرصت دارید تا از این بودن لذت ببرید چیکار میکنید ؟

راستش من که میرم و بابت اون دلی که شکستم و بابت گناهای دیگه توبه میکنم
14 14 14 14 14 14 14 14

descriptionاگه بهت بگن فقط 24 ساعت فرصت برای زندگی داری چیکار میکنی ؟ EmptyRe: اگه بهت بگن فقط 24 ساعت فرصت برای زندگی داری چیکار میکنی ؟

more_horiz
من از ترس و نکرانی ووحشت قدرت هیچ کاری نداشتم 43

descriptionاگه بهت بگن فقط 24 ساعت فرصت برای زندگی داری چیکار میکنی ؟ EmptyRe: اگه بهت بگن فقط 24 ساعت فرصت برای زندگی داری چیکار میکنی ؟

more_horiz
دلا این عالم فانی به یک ارزن نمی ارزد
بدنیا امدن با زحمت رفتن نمی ارزد

اگر روز و شبان شیر و شکر نوشیم
به ان ساعت سختی جان کندن نمی ارزد

more_horiz
چه انتخاب سختی !!!ا
شاید میرمو به اونایی که فکر میکنم حقی به گردنم دارندو راضیشون میکنم" بعدم میشستمو بقیه ی روزو دست به دامن خدا میشدمو توبه میکردم (اگرچه فکر نمیکنم توبه ی اون موقع چندان ارزشی داشته باشه " ولی خب به کار تلاشمو میکردم)ا

یا شایدم برا اولین بار به یکی که خیلی اذیتش کردم میگفتم که دوست دارم یه روز کاملو باهم بگذرونیم!ا
12

ولی نه هرچی که فکر میکنم میبینم ترجیح میدم همون یه روزو هم دست از تلاش و پشتکار برندارمو در جستجوی اسمال آقا باشم 3 ا

more_horiz
می خور که بزیر گل بسی خواهی خفت
بی مونس وبی رفیق و بی همدم و جفت

زنهار به کس مگو تو این راز نهفت
هر لاله که پژمرد نخواهد بشکفت

more_horiz
سلام
البت آقا بوئل ممنون از این اشعار بسیار زیبا و تاثیر گذار
فکر میکنم البته نمیدونم دوستان دیگه هم کمکم کنن اگه اشتباه میکنم
کسی که توی این دنیا چنان زندگی کرده که بهشت رو از آن خودش کرده شاید بعد مردن پژمرده بشه ولی در اون دنیا به بهترین و زیباترین شکل ممکن شکوفا میشه یعنی شکوفه میکنه دیگه 16 16

more_horiz
سلام اقا جواد
نام کاربری من یه کم بد قلقه
اسم من رضاست
اینم جواب خیام به شما
البته نظر بنده این نیست

گویند کسان بهشت با حور خوشست
من می گویم که اب انگور خوشست

این نقد بگیر و دست از ان نسیه بشور
کاواز دهل شنیدن از دور خوشست

more_horiz
یا نهایتشم اینه که
((گویند بهشت حورو عین خواهد بود
آنجا می و شیر و انگبین خواهد بود
گر ما می و معشوق گزیدیم چه باک
چون عاقبت کار چنین خواهد بود ))ا

more_horiz
افرین به شما فائزه خانم
شما هم همین اعتقاد را دارین؟

more_horiz
البته بنده متذکر بشم که اصلا حضور اسمال اقا برای اینجانب به منزله ی معشوق نیست و نخواهد بود
و تنها از این نظر حضورش مفید خواهد بود که هر پنجشنبه شب خبرش بلند شه بیاد یه فاتحه سر قبر ما بخونه که خیلی دستمون اونجا خالی نمونه 4 ا
باور کنین 74 ا

more_horiz
ممنونم دوستان
این ابیاتی که گفتید خیلی قشنگ بودن ولی باعث شد که گروه همای دیگه اجازه خوندن توی ایران رو نداشته باشه
پس حرف ساسی نگید 76

more_horiz

این چه حرفیست که در عالم بالاست بهشت هر کجا وقت خـوش افتـاد همانجاست بهشت

دورخ از تیـــــــــرگی بخت درون تـــــــــــــو بــود گر درون تیــره نباشد همه دنیــــاست بهشت

more_horiz
19
افرین جالب بود

more_horiz
سلام

خوب ببخشید دیگه من کم آوردم تسلیم
بچه که زدن نداره 9
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply