Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionچرا پول؟؟؟؟؟چرا قتل؟؟؟؟؟؟؟؟ Emptyچرا پول؟؟؟؟؟چرا قتل؟؟؟؟؟؟؟؟

more_horiz
روزی روزگاری بود . تو اون روزای قدیمی ، روزایی که کوچیک بودیم ، چه دنیای خوبی داشتیم . دوستی هامون قشنگ ، توی روح کوچیکمون دنیایی از آرزوهای بزرگ داشتیم .خونواده و فامیل و همه و همه مهربون بودن . خب گاهی هم ناهربونی میومد و خنده رو لبها رو پاک می کرد . تو اون دنیای بچگی یه پسر عمه داشتم . توی شهرستان زندگی می کرد . هر وقت میومد به ما سر بزنه همیشه خنده رو لباش بود . یه کارگاه کوچیک داشت . که با دستگاههای پلاستیک گلهای پلاستیکی می ساخت . که بعدا به یه کارخونه کوچیک تبدیل شد . هر وقت میومد یه دسته گل همیشه توی دستاش بود که خنده روی لبهاشو قشنگتر می کرد . همین که من بزرگتر می شدم ان دیگه ازدواج کرد و صاحب خانواده و بچه شد . خیلی سال بود از نزدیک نمی دیدمش . گرفتایهای روزگار اجازه نمی داد به یاد گذشته بیافتیم و خاطره های اون دوران رو مرور کنیم . تا اینکه چند ماه قبل از بابام شنیدم که رفته خودشو تو کارخونش زندونی کرده . گفتم برای چی ؟ زن و بچه هاش می گفتن که خسیسه ، نمیخواد خرجی بده .ولی باور نمی کردم این حرفا رو .چون اونموقها که گاهی می رفتیم شهرستان ، یه سری بهشون می زدیم . اینقدر مهمون نواز بود که آدم خجالت می کشید .خلاصه گاهگاهی بابام بهشون کمک می کرد . روزگار می گذشت و چرخ گردون چرخید و چرخید تا هفته پیش شنیدم که پسر عمه ام رو توی کارخونش دار زدند . می گفتن خانواده اش اینکارو کردن .خیلی ناراحت شدم . اون صورت خندونش اومد جلوی چشمم ، چطور ممکن بود ؟ بخاطر مال دنیا ، بخاطر پول ، عزیزترین فرد زندگیشون رو کشته باشن .اونموقع با تمام وجودم از پول بدم اومد . می گفتم خوش به حال خودم که اونقدر ندارم که نه بخاطرش کشته بشم نه بخاطرش دیگران رو به جنگ وادار کنم . خلاصه خیلی دلم گرفته بود .
شما بگید چرا افراد گاهی خودِ خودِ شیطون میشن ؟ با چشماشون فقط این دنیا رو پول می بینن . چطور دلشون میاد که عزیزشون رو بکشن ؟ خیلی سوالها تو مغزمه . ولی افسوس . از کی جواب بگیرم . چون خیلی ها الان اینطورین .

descriptionچرا پول؟؟؟؟؟چرا قتل؟؟؟؟؟؟؟؟ EmptyRe: چرا پول؟؟؟؟؟چرا قتل؟؟؟؟؟؟؟؟

more_horiz
وای چه فاجعه ای " نمیدونم والا حالا یا قتل یا خود کشی! به هر حال هردوش دردناک و غم انگیزن
از صمیم قلب بهت تسلیت میگیم یاسی جون
..

more_horiz
سلام یاسی خانم

بهتر شدی انشاءالله

خداوند رحمتش کند

تسلیت میگم

ولی یاسی خانم این پول ومال دنیا مرضی اپیدمی شده ایست

که متاسفانه اکثریت جامعه امروزی ما را فرا گرفته است ودر ضمن

مردم به هیچ وجه شکرانه نعمت ندارند و رقابت جهت رسیدن و جمع کردن پول بیشتر

جای رفاقت ومهربونی وخویشاوندی را گرفته است

واین رشته سر دراز دارد وچه سرهایی که در این راه بی گدار به باد رفتند ومیروند

مشکل از نبود معنویت حقیقی است که جامعه داعیه دار ما را فراگرفته است

14

more_horiz
سلام بر فائزه گلم 1
و
آقا حیران عزیز 16
ممنون از محبتتون
چیزی نمیتونم بگم
فقط افسوس

more_horiz
سلام دوستان
در این دنیای نا مردان به دنبال چه میگردی
نرو بیهوده میگردی جوانمردی قدیمی شد
اون موقعها همه خوب بودن
اگه سفره ها خالی بود ولی دلا همه پر از صفا بود
ولی حالا ...................... فقط میتونی بگی خدایا تو را به همه داده ها و نداده هایت شکر
16
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply