Iran Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iran ForumLog in

Iran Forum helps you connect and share with the people in your life

descriptionمجله اینترنتی وبگرد به زودی توسط انجمن اسلامی ایران فروم منتشر می شود. Emptyمجله اینترنتی وبگرد به زودی توسط انجمن اسلامی ایران فروم منتشر می شود.

more_horiz
سلام بچه ها
سال نو همگی مبارک
به زودی اولین شماره مجله اینترنتی وبگرد به عنوان نشریه رسمی انجمن اسلامی ایران فروم منتشر خواهد شد.
دوستانی که تمایل به عضویت در هیات تحریریه مجله را دارند پس از مراجعه به گروه های کاربری و عضویت در انجمن اطلاعات کامل برایشان ارسال می شود.
توضیحات بیشتر در اولین شماره مجله

شاد باشید 53
انجمن اسلامی ایران فروم

descriptionمجله اینترنتی وبگرد به زودی توسط انجمن اسلامی ایران فروم منتشر می شود. EmptyRe: مجله اینترنتی وبگرد به زودی توسط انجمن اسلامی ایران فروم منتشر می شود.

more_horiz
تبریک می گم خانم عبدی
واقعا خوشحال شدم
از فرصت استفاده می کنم و همین جا خبر می دم که در آینده ای نزدیک تیم طراحی وب ایران فروم هم با حضور جمعی از نام آشناها و بهترین های دنیای برنامه نویسی وب فعالیت رسمی و گسترده خودش رو در قالب شرکت مهندسی فناوری اطلاعات ایران فروم ( سهامی خاص ) با سه شعبه اصلی تهران ( ایران )، تورنتو ( کانادا ) و سانفرانسیسکو ( آمریکا ) آغاز خواهد کرد.

موفق باشید.
Iran Forum web designer team

descriptionمجله اینترنتی وبگرد به زودی توسط انجمن اسلامی ایران فروم منتشر می شود. EmptyRe: مجله اینترنتی وبگرد به زودی توسط انجمن اسلامی ایران فروم منتشر می شود.

more_horiz
سلام بچه ها :D
منم خیلی از شنیدن این خبراتون خوشحال شدم 53
تبریک میگم :{شادی}:
خسته نباشید.

more_horiz
سلام ناهيد جون 53
چند تا مقاله تخصصي رياضي ( رشته خودم ) براي مجله به ايميلت فرستادم
حتما چاپ بشه هاااااااااااااااااا :[نیشخند]:
privacy_tip Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum
power_settings_newLogin to reply